SEO optimalizácia pre vyhľadávače | Marketingová agentúra Uniqino

Zviditeľnite svoju firemnú web stránku pomocou popredných pozícií vo výsledkoch vyhľadávania a získajte nových zákazníkov.

Čo je SEO optimalizácia?

Stretnúť sa môžete s viacerými názvami SEO optimalizácie – napr. optimalizácia pre vyhľadávače, alebo iba samotné SEO. Čo si máte pod týmito názvami predstaviť? SEO je súbor techník a postupov úpravy web stránky, ktorých cieľom je dosiahnutie vyšších pozícií vo výsledkoch vyhľadávania. Vyššie pozície pomôžu web stránke získať viac organickej (bezplatnej) návštevnosti. Viac o výhodách optimalizácie pre vyhľadávače si môžete prečítať v našom blogu.

Prínos SEO optimalizácie pre vašu spoločnosť

Viditeľnosť vo vyhľadávačoch

 

Potenciálni zákazníci klikajú v drvivej väčšine prípadov iba na stránky, ktoré sa nachádzajú na najvyšších pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania. Kvalitná SEO optimalizácia vás na tieto pozície dostane.

Vyššia a kvalitnejšia návštevnosť

 

V rámci SEO optimalizácie sa obsah web stránky upravuje použitím tých kľúčových slov, ktoré majú najväčší prínos pre vaše podnikanie. Vďaka tomu sa web zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania tých ľudí, ktorí práve hľadajú vaše produkty alebo služby.

Získanie nových zákazníkov

 

Kvalitná SEO optimalizácia prináša dlhodobý úžitok pre podnikanie. Umiestnenie web stránky na popredných pozíciách vo vyhľadávaní prispeje k neustálemu získavaniu nových zákazníkov.

Nižšie náklady

 

Kvalitná návštevnosť z neplatených výsledkov vyhľadávania výrazne znižuje potrebu použitia platených Google reklám. Zákazníci vás nájdu aj bez toho, aby ste museli zaplatiť za ich kliknutie.

Vnímanie vašej značky

 

Web stránky, ktoré sú zobrazené na prvej stránke vyhľadávania, sú vo všeobecnosti zákazníkmi vnímané ako dôveryhodnejšie. Jednoducho povedané, ak vás Google zobrazí na vyššej pozícií, dáva tým potvrdenie o kvalite web stránky. Povzbudzuje tým zákazníkov, aby nakúpili priamo u vás. Kvalitná SEO optimalizácia má výrazný vplyv na budovanie a pozitívne vnímanie vašej značky.

+ 15 ďalších výhod

 

O 15 ďalších výhodách SEO optimalizácie pre podnikateľov si môžete prečítať v našom blogu.

Chcete dostať vašu web stránku alebo internetový obchod na vyššie pozície vo výsledkoch vyhľadávania?

Proces SEO optimalizácie

  • 1
    SEO audit
    Základom optimalizácie je SEO audit – hĺbková analýza nedostatkov web stránky spolu s riešeniami na dosiahnutie vyšších pozícií vo vyhľadávaní. Zistite viac o SEO audite.
  • 2
    Úprava web stránky
    Na základe výsledkov SEO auditu urobíme potrebné zmeny na web stránke. Upravíme obsah, štruktúru a ďalšie šúčasti webu.

Mohlo by vás zaujímať:

Máte záujem o SEO optimalizáciu vašej stránky?

Pomôžeme vám dosiahnuť vyššie pozície vo výsledkoch vyhľadávania a zvýšiť spokojnosť používateľov web stránky.