Tvorba eshopu | Marketingová agentúra Uniqino

Získajte nových zákazníkov bez toho, aby navštívili vašu kamennú predajňu. Ponúknite im príležitosť nakupovať z pohodlia domova v modernom a atraktívnom internetovom obchode.

Naše priority počas tvorby eshopu

záleží nám na detailoch

Moderný a atraktívny dizajn

 

Zaujmite svojich zákazníkov internetovým obchodom, ktorý sa rýchlo načíta a dokonale zobrazí na všetkých zariadeniach. Budujte svoju značku pomocou dizajnu, ktorý vás úspešne odlíši od konkurencie.

Predajná štruktúra

 

Úspešné internetové obchody si zákazníci obľúbili kvôli optimalizovanej predajnej štruktúry. Produkty v eshope dokážu jednoducho vyhľadať a objednať v priebehu niekoľkých okamihov.

Všetky dôležité funkcie

 

Filtrovanie a porovnávanie produktov, jednoduchý proces objednávania, zľavové kupóny – rovnako, ako pri tvorbe web stránok sú aj do eshopu pridané funkcie, ktoré zvýšia spokojnosť a pohodlie zákazníkov.

Optimalizované pre vyhľadávače

 

Zobrazte svoje produkty na popredných pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania. Dosiahnite to pomocou internetového obchodu, ktorý bol vyvíjaný v súlade s aktuálnymi trendmi SEO optimalizácie.

V súlade s legislatívou

 

Prezentujte sa eshopom, ktorý je vytvorený v súlade s aktuálnou legislatívnou – chráni osobné údaje zákazníkov, spĺňa požiadavky na proces objednávania a zobrazí všetky požadované informácie o vašej spoločnosti.

Prepojenie s firemným softvérom

 

Prepojenie elektronického obchodu s ekonomickým systémom (napr. Pohoda, Money, FlexiBee a ďalšie) udrží ponuku produktov vždy aktuálnu a ušetrí vám množstvo práce pri spracovaní objednávok.

Bez mesačných poplatkov

 

Po ukončení prác a spustení je eshop plne vo vašom vlastníctve. Neplatíte žiadne mesačné poplatky a môžete ho používať bez obmedzení.

Podpora

 

Chcete pridať novú funkciu, zmeniť obsah alebo dizajn? Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť s vašimi požiadavkami.

Máte záujem o profesionálny internetový obchod, ktorý pomôže pri predaji vášho sortimentu?

Proces tvorby eshopu

 • 1
  Cenová
  ponuka

  Získate cenovú ponuku pre tvorbu internetového obchodu. Pred jej odoslaním vás kontaktujeme kvôli získaniu všetkých potrebných informácií.
 • 2
  Príprava podkladov
  Po schválení cenovej ponuky pozbierame všetky materiály (fotky, videá, texty atď.), ktoré sú potrebné na vytvorenie eshopu.
 • 3
  Tvorba eshopu
  Počas tvorby eshopu naprogramujeme dizajn, štruktúru stránok, optimalizovaný nákupný proces a doplníme obsah v súlade so schválenou cenovou ponukou.
 • 4
  Kontrola a odovzdanie
  Po dôkladnom odskúšaní funkčnosti vášho nového internetového obchodu vykonáme záverečné činnosti pre zvýšenie rýchlosti načítania a optimalizáciu pre vyhľadávače.
 • 5
  Zaškolenie
  Ukážeme vám, ako pracovať s jednotlivými súčasťami eshopu – napríklad: ako pridávať a upravovať produkty, ako spravovať objednávky alebo ako vytvárať zľavové kupóny.

Mohlo by vás zaujímať:

Chcete svoje produkty predávať pomocou moderného eshopu?

Veľmi radi vytvoríme eshop podľa vašich predstáv. Napíšte nám a získajte cenovú ponuku.