Google reklama | Marketingová agentúra Uniqino

Využite všetky výhody Google Ads reklám (predtým Google AdWords) vo svoj prospech. Oslovte ľudí hľadajúcich vaše produkty a služby v správny čas a na správnom mieste.

Výhody Google reklamy

Vyberať si môžete zo širokej ponuky Google reklám. Základným a najdôležitejším typom sú textové reklamy, ktoré sa zobrazujú nad alebo pod neplatenými výsledkami vyhľadávania. Obrázkové reklamy oslovujú zákazníkov mimo vyhľadávača Google, na stránkach partnerskej siete. Dynamické textové reklamy prispôsobujú svoj obsah vyhľadávaniu vašich zákazníkov.

 

Remarketingové Google reklamy motivujú ľudí, ktorí v minulosti navštívili web stránku. Ponúkajú veľmi účinný spôsob, ako návštevníka nalákať naspäť na web s cieľom vykonať požadovanú akciu (nákup, vyplnenie kontaktného formulára a podobne).

Efektívne zacielenie

 

Google reklamy ponúkajú detailné možnosti zacielenia. Vďaka tomu môžete osloviť cieľovú skupinu na základe geografickej polohy, pohlavia, veku alebo záujmov. Detailné zacielenie výrazne zvýši výkonnosť reklám a zaručí efektívne využitie finančných prostriedkov.

Príklad:

Vlastníte reštauráciu v Poprade. V tomto prípade je pre vás zbytočné, aby ste svoje podnikanie propagovali na celom Slovensku. Vďaka efektívnemu zacieleniu Google reklám oslovíte ľudí žijúcich a pracujúcich v blízkosti, u ktorých existuje vysoká pravdepodobnosť návštevy vašej reštaurácie.

Transparentnosť

 

Výkonnosť Google reklám si viete kedykoľvek skontrolovať. K dispozícií máte detailné informácie a počte zobrazení a kliknutí, cene aj počte konverzií. Analyzovať môžete aj výkonnosť konkrétnych reklám alebo kľúčových slov.

Hospodárnosť

 

Google reklamy fungujú na princípe „Pay Per Click“ (PPC), kde platíte iba v prípade, že niekto reálne klikne na reklamu. Služba Google Ads nemá žiadny limit na výšku rozpočtu. Záleží len na vás, koľko finančných prostriedkov chcete do reklám investovať.

Okamžitý efekt

 

Google reklamy sa začnú zobrazovať ihneď po spustení reklamnej kampane. Na web stránku začnú veľmi rýchlo prichádzať ľudia zaujímajúci sa o vaše produkty a služby.

Flexibilita

 

Pri použití reklám na Google sa nezaväzujete na pevne stanovené obdobie. Reklamné kampane môžete kedykoľvek spustiť, zastaviť, upraviť alebo doplniť.

75 EUR kredit na reklamy zadarmo

 

Spoločnosť Google motivuje nových inzerentov promo kupónom v hodnote 75 EUR . Ako môžete kupón získať? V prvom rade je potrebné do reklamného účtu zadať kód kupónu najneskôr do 14 dní od založenia. Následne vám stačí v priebehu 30 dní minúť 25 EUR na reklamy a aktivuje sa promo kredit.

Mohlo by vás zaujímať:

Máte záujem o efektívne Google reklamy?

Vytvoríme pre vás reklamné kampane, ktoré zaujmú zákazníkov. Vyplňte formulár a získajte cenovú ponuku.