Redizajn web stránok | Marketingová agentúra UNIQINO

Má vaša web stránka starý dizajn? Obsahuje zastaralé technológie? Pomaly sa načíta, je neprehľadná alebo má klesajúcu výkonnosť? V takomto prípade je redizajn web stránky ideálnou voľbou.

Dva prístupy k redizajnu web stránky

Výber vhodného prístupu úzko súvisí s aktuálnym stavom web stránky. Zodpovedaním nasledujúcich 3 otázok veľmi ľahko zistíte, ktorý typ redizajnu je pre vás vhodnejší.

Musíte web stránku na mobile alebo tablete priblížiť, aby ste ju dokázali prečítať?

Obsahuje váš web zastaralé technológie, ktoré nie sú podporované v moderných prehliadačoch (napr. Flash)?

Je pre vás komplikované pravidelne aktualizovať obsah web stránky?

Odpovedali ste “nie“?

 

Ak ste na všetky otázky odpovedali „nie“, váš web už pravdepodobne beží na modernom systéme na správu obsahu, akým je napríklad WordPress. V takomto prípade sa oplatí robiť postupné a menšie zmeny na web stránke. Menšie zmeny sú zvyčajne lacnejšie a dokážete nimi rýchlejšie reagovať na aktuálne trendy.

Odpovedali ste “áno“?

 

V prípade, že ste aspoň na jednu otázku odpovedali „áno“, mali by ste zvážiť možnosť kompletného redizajnu. Web stránka je pravdepodobne veľmi stará a vykonanie postupných zmien by bolo technologicky a finančne veľmi náročné.

V rámci kompletného redizajnu získate úplne novú web stránku, ktorej základom bude moderný systém na správu obsahu.

Výhody redizajnu web stránok

Zavedenie responzívneho dizajnu

 

Najčastejším dôvodom pre redizajn webu je zavedenie responzívneho dizajnu. Vďaka nemu sa web stránka prispôsobí veľkosti obrazovky počítačov aj mobilných zariadení.

Nové funkcie

 

Modernizácia web stránky zahŕňa okrem zmeny dizajnu aj výrazné zvýšenie jej použiteľnosti. Zákazníci môžu využiť nové funkcie, prepojenia na sociálne siete a iné online služby.

Zjednodušenie práce

 

Nové možnosti internetových stránok uľahčia vašu prácu. Texty, fotky aj videá si môžete upraviť kedykoľvek a bez programovania. Výrazne tak ušetríte svoj čas.

Aký vplyv má redizajn web stránky na umiestnenie vo vyhľadávačoch?

Vďaka kvalitnému redizajnu sa nemusíte obávať o stratu doterajšieho umiestnenia stránky vo výsledkoch vyhľadávania. Vďaka pokročilým SEO postupom dokáže nová firemná stránka plne využiť históriu starého webu. Okrem využitia historických dát je nová stránka optimalizovaná podľa aktuálnych algoritmov vyhľadávačov.

Mohlo by vás zaujímať:

Postaráme sa o redizajn starej web stránky

Pošlite nám správu a vyžiadajte si cenovú ponuku. Radi vám pomôžeme.