Facebook reklama na mobilnom telefóne

Propagujte svoje produkty a služby pomocou reklám na Facebooku, ktorý na Slovensku používa 3,2 milióna ľudí. Oslovte pomocou detailného cielenia Facebook Ads práve vašu cieľovú skupinu.

Výhody reklamy na Facebooku

Facebook ponúka hneď niekoľko typov reklám na propagáciu produktov a služieb. Vybrať si môžete, či chcete reklamný text zobraziť s obrázkom alebo videom. Používateľov mobilných telefónov viete osloviť interaktívnou reklamou, ktorá sa prispôsobí veľkosti displeja. Podobne, ako pri Google reklamách môžete aj na Facebooku využívať účinné remarketingové reklamy. Vďaka nim oslovíte ľudí, ktorí už v minulosti navštívili váš web a prejavili záujem o produkty a služby.

Zacielenie

 

Požívatelia Facebooku uverejňujú do svojich profiloch množstvo osobných informácií. Vďaka nim môžete reklamy veľmi účinne zacieliť na cieľovú skupinu podľa veku, pohlavia, bydliska, rodinného stavu, vzdelania, pracovnej pozície alebo záľub.

Príklad 1:

Vo svojom eshope predávate módne oblečenie pre ženy. Pri vytváraní Facebook reklamnej kampane môžete vybrať, aby sa vaše reklamy zobrazovali iba ženám vo veku napr. 18 – 40 rokov, ktoré sa zaujímajú o módu.

Príklad 2:

Vlastníte barber shop vo Zvolene. V takomto prípade je zbytočné, aby ste svoje služby propagovali na celom Slovensku. Pre dosiahnutie najvyššej výkonnosti môžete vaše Facebook reklamy zacieliť na mužov žijúcich vo Zvolene a okolí.

Transparentnosť

 

Výkonnosť reklám na Facebooku máte neustále pod kontrolou. Kedykoľvek si môžete pozrieť výsledky konkrétnych kampaní a reklám.

Hospodárnosť

 

Platíte iba v prípade, že vaša reklama splní zvolený cieľ, ktorým môže byť napríklad kliknutie alebo pozretie videa. Reklamy na Facebooku majú iba minimálne požiadavky na výšku rozpočtu. Záleží len na vás, či chcete do reklám investovať 1, 10, 50 alebo 100 EUR denne.

Okamžitý efekt

 

Vaše reklamy na Facebooku sa začnú zobrazovať takmer okamžite po spustení reklamných kampaní. Vďaka tomu dokážete vašich potenciálnych zákazníkov osloviť rýchlo a efektívne.

Flexibilita

 

Používanie reklám na Facebooku nie je časovo viazané. Môžete ich kedykoľvek spustiť, zastaviť, doplniť alebo upraviť podľa vašich potrieb.

Mohlo by vás zaujímať:

Oslovte zákazníkov pomocou reklám na Facebooku

Vytvoríme pre vás Facebook reklamy, ktoré zaujmú potenciálnych zákazníkov. Napíste nám a získajte cenovú ponuku