Získajte webovú aplikáciu naprogramovanú presne podľa vašich potrieb. Zefektívnite vnútrofiremné procesy alebo ponúknite pridanú hodnotu pre vašich zákazníkov.

Webové aplikácie šetria čas, peniaze a prispievajú k budovaniu dobrého vzťahu so zákazníkmi. Svoje uplatnenie našli v takmer každej spoločnosti. Plnia tie najrôznejšie funkcie od evidencie dochádzky cez skladové hospodárstvo až po klientské zóny.

Kvôli čomu je vlastná web aplikácie dobrou voľbou?

Šité na mieru

 

Pri vytváraní webovej aplikácie sa prihliada na konkrétne požiadavky spoločnosti. Všetky jej časti sú nastavené v súlade s firemnými procesmi. Nejedná sa teda o univerzálne riešenie s množstvom zbytočných funkcií.

Funkcie

 

Funkčnosť webovej aplikácie nie je takmer nijak ohraničená. Môže plniť akýkoľvek účel vo vnútri podniku, alebo v rámci spolupráce so zákazníkmi. V rámci jednej aplikácie je možné používať hneď niekoľko užitočných funkcií.

Dostupnosť

 

Na používanie webových aplikácií nepotrebujete do počítača inštalovať špeciálny softvér. Postačí bežný prehliadač a pripojenie na Internet. Webová aplikácia je dostupná z akéhokoľvek miesta na svete.

Údržba

 

Kompletná údržba a aktualizácia webovej aplikácie prebieha na jednom mieste. Po nahratí novej verzie na server sú všetky úpravy a nové funkcie dostupné pre každého používateľa

Mohlo by vás zaujímať:

Naprogramujeme vám webovú aplikáciu

Získajte webovú aplikáciu šitú na mieru. Pošlite nám správu a získajte cenovú ponuku.