Tvorba web stránky detvaservis.sk | Marketingová agentúra UNIQINO

Navštívte detvaservis.sk

DETVA SERVIS je dlhoročným a významným predajcom stavebných strojov a príslušenstva na slovenskom trhu. Zástupcovia spoločnosti nás oslovili s požiadavkou na vytvorenie novej firemnej web stránky. Pôvodný web im slúžil už vyše 10 rokov, čo bolo na prvý pohľad zjavné. Zastaralý, neresponzívny dizajn a použitie Flash technológie naznačovali enormnú potrebu vytvorenia úplne novej stránky.

 

Navrhli sme firemnú stránku, ktorá funguje na princípe katalógu. Každý produkt má informácie zverejnené v prehľadnom a modernom dizajne. Na zjednodušenie komunikácie sme produktové stránky doplnili o jednoduchý dopytový formulár. Tvorba tejto web stránky bola špecifická. Pri práci sme museli prihliadať na to, že pôvodná stránka mala dlhodobú históriu a vo výsledkoch vyhľadávania sa umiestňovala na vysokých pozíciách. Tieto pozície sme samozrejme chceli zachovať a tomu sme museli prispôsobiť všetky naše činnosti.

 

Niekoľko mesiacov po spustení nového webu sme od zástupcov spoločnosti dostali veľmi pozitívnu spätnú väzbu. Celkový počet dopytov zo stránky niekoľkonásobne narástol a preto boli nútení rozšíriť svoj pracovný kolektív o nových zamestnancov.

Logo DETVA Servis klient marketingovej agentúry UNIQINO

Na Uniqino som sa obrátil kvôli tomu, že sme chceli modernizovať našu starú firemnú web stránku. Dostal som od nich množstvo dobrých nápadov, ktoré novú stránku výrazne vylepšili. Po spustení sme zaznamenali niekoľkonásobný nárast počtu dopytov. Dokonca som musel rozšíriť náš tím, aby sme vedeli vyhovieť všetkým zákazníkom.

Jozef Kucej ml.
manažér obchodu

Tvorba web stránky detvaservis.sk | Marketingová agentúra UNIQINO
Návrh potlače vozidla pre DETVA Servis | Marketingová agentúra UNIQINO

Zaujali vás naše práce ? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Neváhajte a kontaktujte nás. Nič to nestojí. Radi vám pomôžeme :).