Tvorba web stránok | Marketingová agentúra Uniqino

Motivujte svojich zákazníkov vytvorením kvalitnej web stránky. Ponúknite im všetky dôležité informácie o produktoch a službách v atraktívnom a jedinečnom dizajne.

Do konca júna môžete získať web stránku s 30% zľavou.

Responzívny dizajn je samozrejmosťou

 

Väčšina zákazníkov používa na surfovanie po Internete mobilné zariadenia. Responzívny dizajn je preto neodmysliteľnou súčasťou tvorby web stránok. Vďaka nemu sa web stránka dokonale zobrazí na najlacnejšom mobilnom telefóne aj na najdrahšom multimediálnom počítači.

Rýchle načítanie – vždy a všade

 

Okrem responzívneho dizajnu má veľký vplyv na úspešnosť internetovej stránky aj doba načítania. Použitím kvalitného kódu zaručíte zákazníkom rýchly prístup k produktom a službám na celom svete.

Optimalizované pre vyhľadávače

 

Firemná stránka je úspešná a prínosná iba v prípade, že ju navštívia zákazníci. Vysoké pozície vo výsledkoch vyhľadávania dosiahnete vďaka precíznej SEO optimalizácii počas celého procesu vytvárania web stránky.

Osvedčený redakčný systém

 

Celosvetovo obľúbený redakčný systém WordPress je vynikajúcou platformou pre tvorbu web stránok. Ponúka široké možnosti pre úpravu webu podľa vašich požiadaviek a následnú optimalizáciu výkonu.

100% funkčnosť

 

Web stránka nemusí slúžiť iba na jednoduché zobrazenie obsahu. Rozhodnúť sa môžete pre rozšírenie o internetový obchod, kontaktný formulár, rôzne interaktívne prvky a ďalšie moderné funkcie.

Mohlo by vás zaujímať:

Chcete získať modernú a atraktívnu web stránku?

Veľmi radi pre vás vytvoríme web stránku šitú na mieru. Napíšte čo potrebujete, radi vám pomôžeme.