Tvorba web stránok | Marketingová agentúra Uniqino

Vytvorením profesionálnej web stránky dokážete zaujať potenciálnych zákazníkov. Ponúknite im všetky dôležité informácie o produktoch a službách v atraktívnom a jedinečnom dizajne.

Vysoké nároky na kvalitu

vďaka ktorým sú naše web stránky úspešné

Šité na mieru

 

Získate web, ktorý je prispôsobený vašim potrebám. Dizajn a obsah stránky odzrkadľuje silné stránky podnikania a nasmeruje zákazníkov k vykonaniu požadovanej akcie (napríklad vyplnenie kontaktného formulára, vyžiadanie cenovej ponuky atď.).

Responzívny dizajn

 

Väčšina zákazníkov používa na surfovanie po Internete mobilné zariadenia. Responzívny dizajn je preto neodmysliteľnou súčasťou tvorby web stránok. Vďaka nemu sa web stránka dokonale zobrazí na najlacnejšom mobilnom telefóne aj na najdrahšom multimediálnom počítači.

Rýchle načítanie – vždy a všade

 

Okrem responzívneho dizajnu má veľký vplyv na úspešnosť internetovej stránky aj doba načítania. Použitím kvalitného kódu zaručíte zákazníkom rýchly prístup k produktom a službám na celom svete.

Osvedčený redakčný systém

 

Celosvetovo obľúbený redakčný systém WordPress je vynikajúcou platformou pre tvorbu web stránok. Ponúka široké možnosti pre úpravu webu podľa vašich požiadaviek a následnú optimalizáciu výkonu.

Optimalizované pre vyhľadávače

 

Firemná stránka je úspešná a prínosná iba v prípade, že ju navštívia zákazníci. Vysoké pozície vo výsledkoch vyhľadávania dosiahnete vďaka precíznej SEO optimalizácii počas celého procesu tvorby web stránky.

100% funkčnosť

 

Web stránka nemusí slúžiť iba na jednoduché zobrazenie obsahu. Rozhodnúť sa môžete pre rozšírenie o internetový obchod, kontaktný formulár, rôzne interaktívne prvky a ďalšie moderné funkcie.

Podpora

 

Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť s požiadavkou na pridanie novej funkcie, zmenu dizajnu alebo obsahu. Veľmi radi vám pomôžeme web udržať vždy aktuálny.

Máte záujem o profesionálnu web stránku, ktorá má responzívny dizajn, rýchlo sa načíta a splní všetky ďalšie požiadavky vašich zákazníkov?

Tvoríme rôzne typy web stránok

za základe požiadaviek našich klientov

Firemné web stránky

Blogy a spravodajské weby

Multifunkčné portály

Ďalšie typy web stránok

Proces tvorby web stránky

 • 1
  Cenová ponuka
  Vyžiadate si cenovú ponuku pre tvorbu web stránky. Pred jej odoslaním vás kontaktujeme kvôli získaniu všetkých potrebných informácií.
 • 2
  Príprava materiálov
  Po schválení cenovej ponuky pripravíme všetky materiály (fotky, videá, texty atď.), ktoré sú potrebné na vytvorenie web stránky.
 • 3
  Programovanie
  V tomto bode tvorby web stránky postupne vzniká štruktúra, dizajn, obsah a integrujú sa aj funkcie  stránky v súlade so schválenou cenovou ponukou.
 • 4
  Kontrola a odovzdanie
  Spolu odskúšame všetky funkčnosť webu. Vykonáme záverečné činnosti pre zvýšenie rýchlosti načítania a optimalizáciu pre vyhľadávače.
 • 5
  Zaškolenie zamestnancov
  Zamestnancom ukážeme, ako pracovať s web stránkou – napríklad ako pridávať nové články do blogu alebo ako meniť obsah stránok.

Potrebujete modernú a atraktívnu web stránku?

Veľmi radi pre vás vytvoríme web stránku šitú na mieru. Napíšte čo potrebujete, radi vám pomôžeme.