Tvorba web stránky keish.sk | Marketingová agentúra UNIQINO

Navštívte keish.sk

Výškové práce, výrub stromov, natieranie striech a mnoho ďalšieho patrí do portfólia služieb KEISH. Majiteľ spoločnosti nás oslovil kvôli tomu, že chcel starú firemnú stránku vymeniť za novú, atraktívnu s dostatkom informácií o službách.

 

Po prvom stretnutí sme získali všetky potrebné informácie k tvorbe webu. Navrhli sme dizajn a štruktúru novej stránky. Namiesto pôvodnej hnedo-zeleno-čiernej kombinácií farieb sme v návrhu stránky použili modro-červené dizajnové prvky. Pre lepšiu orientáciu sme služby spoločnosti usporiadali do logických tematických celkov. Každá služba dostala svoju vlastnú podstránku s kontaktným formulárom pre zjednodušenie komunikácie.

 

Počas práce sme dbali aj na fakt, že nová stránka nahradí web s niekoľkoročnou históriou a dobrými pozíciami vo výsledkoch vyhľadávania. Vďaka vhodným presmerovaniam sme zabezpečili, aby ostali všetky odkazy v Google funkčné a stránka nestratila žiadnych návštevníkov.

Logo KEISH klient marketingovej agentúry UNIQINO

S agentúrou Uniqino som sa spojil vďaka pozitívnym odporúčaniam. Na základe môjho dopytu vytvorili novú internetovú stránku KEISH, ktorá predčila moje očakávania. Je moderná, vyzerá veľmi profesionálne a od známych som dostal veľmi dobrú spätnú väzbu. So službami Uniqino som veľmi spokojný.

Ing. Rastislav Kuňák
konateľ

Tvorba web stránky keish.sk | Marketingová agentúra UNIQINO

Zaujali vás naše práce ? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Neváhajte a kontaktujte nás. Nič to nestojí. Radi vám pomôžeme :).