Tvorba web stránky proxia.live | Marketingová agentúra UNIQINO

Navštívte Proxia.Live

Na Slovensku vzniká množstvo kvalitných a moderných produktov. Jedným z nich je elektronická školská nástenka Proxia.Live. V rámci spolupráce sme sa postarali o redizajn web stránky. Predchádzajúca web stránka nedokázala vhodne reprezentovať výhody a jedinečnosť Proxia.Live. Zobrazené informácie boli chaotické a použitý dizajn pôsobil zastaralo. Pôvodne plánovaná mierna úprava sa po niekoľkých konzultáciách o klientom zmenila na kompletný redizajn.

Po dokončení prác sme odovzdali prehľadnú web stránku s moderným dizajnom, ktorá informuje používateľov o inovatívnych riešeniach a možnostiach použitia produktu Proxia.Live. Tešíme sa na ďalšiu fázu spolupráce, ktorá sa zameria na budovanie značky a získavanie nových klientov.

Proxia.Live klient marketingovej agentúry UNIQINO

S predchádzajúcou agentúrou som nebol spokojný a hľadal som nové riešenie propagácie nášho produktu – elektronickej nástenky Proxia.Live. Pre agentúru Uniqino som sa rozhodol kvôli dobrým odporúčaniam z môjho okolia. Spolupracuje sa mi s nimi veľmi dobre, pretože vždy hľadajú najlepšie riešenia pre moje požiadavky. Agentúru Uniqino môžem odporučiť každému.

Ing. Roman Vrťo
konateľ

Tvorba web stránky proxia.live | Marketingová agentúra UNIQINO
Tvorba letáka proxia.live | Marketingová agentúra UNIQINO

Zaujali vás naše práce ? Hľadáte aj vy niečo podobné?

Neváhajte a kontaktujte nás. Nič to nestojí. Radi vám pomôžeme :).