Pomáhame podnikateľom – 30% zľavy a súťaž

Aj naša marketingová agentúra sa rozhodla pomáhať počas koronakrízy. Naším cieľom je podporiť slovenských podnikateľov, aby sa čo najrýchlejšie a najjednoduchšie mohli vrátiť do normálneho režimu fungovania.

AKTUALIZOVANÉ: Súťaž bola ukončená 31.8.2020.

Celý náš tím si uvedomuje dopady epidémie koronavírusu a s tým súvisiacich vládnych opatrení na slovenskú ekonomiku. Väčšina odvetví zažila veľmi náročné týždne, mesiace. Zatvorené prevádzky, zmena nákupného správania domácností, obmedzený medzinárodný obchod – všetky tieto skutočnosti sa negatívne podpísali na ekonomickej situácii podnikateľov.

V súčasnosti sa veľmi tešíme zo správ o postupnom uvoľňovaní obmedzení a s úsmevom na tvári vnímame, ako sa život okolo nás pomaly vracia do normálneho kolobehu. Veríme, že už čoskoro sa všetci budeme môcť plnohodnotne vrátiť ku svojej práci a koníčkom, záľubám.

S cieľom pomôcť slovenským podnikateľom preklenúť toto náročné obdobie sme spustili dve veľmi zaujímavé ponuky.

 

30% zľava na všetky naše služby

 

Noví klienti našej spoločnosti môžu do 31. augusta využívať marketingové služby o 30% lacnejšie. Akcia sa týka celej ponuky služieb od kompletného online marketingu cez tvorbu web stránok a eshopov až po reklamné kampane na Google a Facebooku.
Cieľom akcie je sprístupniť užitočné marketingové služby väčšiemu počtu podnikateľov a tým podporiť ich predaje. Ušetrené finančné zdroje môžu následne použiť napríklad na nákup zásob alebo mzdy zamestnancov.

 

Súťaž o firemnú web stránku a ďalšie ceny

 

Naša súťaž vznikla na podporu začínajúcich a malých podnikateľov. Zapojiť sa do nej môžete do 31. augusta 2020. Víťazi získajú jednu z troch veľmi zaujímavých cien:

 

1. cena – Firemná web stránka (s doménou a hostingom na 1 rok zadarmo)
2. cena – Onpage SEO optimalizácia web stránky
3. cena – Google reklamná kampaň s rozpočtom 200 €

 

Do súťaže sa môžete zapojiť priamo na našej web stránke, kde nájdete všetky potrebné informácií.

 

Pomáhame počas koronakrízy - veľká súťaž
Pomáhame počas koronakrízy – veľká súťaž o firemnú web stránku a ďalšie marketingové služby

 

Tešíme sa, že pomocou našej súťaže a zvýhodnených marketingových služieb dokážeme pomôcť slovenským podnikateľom vrátiť sa do normálneho režimu fungovania spred vypuknutia pandémie koronavírusu.

 

Prečítajte si aj:

Vplyv koronavírusu na marketing pre spoločnosti

 

Spolu to zvládneme

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi vám odpovieme a pomôžeme.